Zobrazit menuSkrýt menu

Benefiční módní přehlídka občanského sdružení Smíšek

Autor: Hana Kosová | Rok vydání: 2013 | Jazyk: Čeština
Kategorie: Zdravotní problematika | Typ dokumentu: Videozáznam
Plná dostupnost: ANO Hana Kosová, YouTube, dítě, děti, postižení, handicap, integrace, inkluze, občanské sdružení, Smíšek, základní škola, benefice, akce, módní přehlídka

V Praze na Folimance se uskutečnila nádherná akce. Charitativní módní přehlídka, která byla zároveň koncertem osobností, přilákala nejen pozornost, ale také hodně pobavila. Valerie Zawadská, Marcela Březinová, Honza Musil, Aleš Brichta, Richard Pachman nebo Jitka Smutná, to je jen krátký výčet skvělých lidí, kteří se objevili na přehlídkovém molu nejen jako modelky, ale také jako doprovod dětských modelů a modelek, které předváděly róby z dílny návrhářů a návrhářek ze Smíšku. Mezi těmi, kteří se po přehlídkovém molu také prošli, byli i ti, kteří nad celou akcí převzali záštitu. Poslankyně Lenka Kohoutová nebo starostka Městské části Praha 2 Jana Černochová.
Výtěžek celé akce směřuje k existenci další integrační školky, která pomáhá jak dětem handicapovanáým, tak znevýhodněným a sociálně slabším. A že se to vše podařilo bylo vidět na každém kroku. Folimanka doslova zářila a to nejen dětskými úsměvy plnými radosti, ale také chutí. Chutí pomáhat těm, kteří pomoc potřebují a kteří si ji zaslouží. Na tom se ostatně shodli všichni, kteří přišli.
Charitativní přehlídka občanského sdružení Smíšek tak vlastně dala krásný příklad toho, proč je dobré nesedět v koutě a nebát se přiznat, když člověk má chuť pomáhat druhým.

Délka videozáznamu: 00:04:45.

Problematikou dárcovství se na portále Šance Dětem zabývají sekce článků s názvy:

- Dárcovství obecně

- Dárcovství vs. daně a legislativa

- Zajímavosti o dárcovství.

Nahoru

Facebook Šance Dětem YouTube SanceDetem RSS RSS