Zobrazit menuSkrýt menu

Videa

Publikováno: 30. 12. 2014, aktualizováno: 28. 1. 2019

Videorozhovory s odborníky

Průběžně pro vás připravujeme videopříspěvky, nové také Okénka odborníků i videorozhovory. Podívejte se blíže na problematiku, která vás zajímá. Na videokanálu portálu SanceDetem.cz na youtube.com  poté můžete zhlédnout i další videa (například z odborných konferencí, akcí apod.).

Vstup do sekce Videorozhovory s odborníky

 

Videodokumenty cyklu Šance Dětem - rodiny dětí se zdravotním postižením

Cyklus videodokumentů Šance Dětem chce přiblížit široké veřejnosti, před jaké problémy jsou postaveni rodiče, když je u jejich dítěte diagnostikováno postižení či závažné onemocnění, a jak vypadá jejich každodenní život. Zároveň si klade za cíl na konkrétních příbězích ukázat, jak se dají problémy zvládnout, a podpořit další rodiče, kterým se má narodit či se narodilo dítě s postižením nebo jejichž dítě je vážně nemocné.

Jednotlivé díly dokumentárního cyklu jsou zveřejňovány postupně od prosince 2014.

Vstup do sekce Videodokumenty z cyklu Šance Dětem

 

Videodokumenty cyklu Šance Dětem - rodiny v tíživé sociální situaci

Cyklus videodokumentů Šance Dětem chce přiblížit široké veřejnosti to, s jakými problémy se musí potýkat rodiče, kteří se díky nepříznivým okolnostem a někdy i vlastními chybnými rozhodnutími ocitli ve stavu sociální krize, případně až hrozby sociálního vyloučení. V jednotlivých dílech nahlédneme do příběhů jednotlivých rodin, včetně toho, jak se s nepřízní osudu vyrovnávají a jak své problémy řeší.

Příběhy na rozličná témata, která se však objevují mezi nejčastějšími důvody pádu rodin na dno u nás, byly natočeny v průběhu roku 2017.

Vstup do sekce Videodokumenty z cyklu Šance Dětem

Nahoru

Facebook Šance Dětem Twitter @sancedetem Google+ +SanceDetem YouTube SanceDetem RSS RSS