Zobrazit menuSkrýt menu

V Praze proběhnou konference o partnerství

Publikováno: 11. 1. 2019, aktualizováno: 13. 1. 2020 | Zdroj: amrp.cz

Asociace manželských a rodinných poradců ČR, z.s. (dále AMRP) s Centrem sociálních služeb Praha připravily pro rok 2019 cyklus konferencí s názvem CESTA A ŽIVOT PARTNERSTVÍ V 21. STOLETÍ. Hlavním záměrem konferencí je podle pořadatelů „kreativní snaha se zamyslet a podívat se na partnerské vztahy v současné české společnosti.“

První část cyklu proběhne zanedlouho, u příležitosti Národního týdne manželství 12. února 2019, v prostorách kultovního pražského klubu Rock café. Nese název Partnerství a manželství aneb Je manželství stále atraktivní? Podrobnější informace včetně přihlašovacího formuláře naleznete na stránkách konference.

Druhá část naváže u příležitosti Mezinárodního dne rodiny 5. 5. 2019, pod názvem Partnerství a rodičovství aneb Spočívá stabilita rodiny v kvalitním partnerství? Prostory jsou v tuto chvíli v jednání.

Po delší prázdninové pauze pak 10. 10. 2019 u příležitosti Světového dne duševního zdraví celý cyklus uzavře téma Partnerské rozchody a rozvody aneb Rozpadají se vztahy zbytečně? Prostory jsou také dosud v jednání.

Cílem celého cyklu je ve významné dny podpořit něco tak velkého, tak důležitého a tak významného jako jsou PARTNERSKÉ VZTAHY. Je plánován jako neziskový, takže vstupné je spíše symbolické a je určeno pouze na provozní zajištění. Pořadatelé v tomto smyslu chtějí, aby všichni případní aktivní účastníci vystoupili bez honoráře. Mohou tím deklarovat chuť podpořit cíl celého projektu.

Informace o všech konferencích naleznete na stránkách https://web.archive.org/web/20190514082000/http://www.amrp.cz/konference2019.html.

Nahoru

Facebook Šance Dětem YouTube SanceDetem RSS RSS