Zobrazit menuSkrýt menu

Jak na alergeny v domácnosti? Pomůže pára a čistička vzduchu

Publikováno: 12. 4. 2018, aktualizováno: 12. 4. 2018 | Zdroj: zena.aktualne.cz

Jaký úklid musíme doma udělat, aby se tam alergikovi dobře žilo? Ideálně bez chemie a s těmi správnými pomocníky. Zbavit se alergenů ve svém okolí. To je základní předpoklad k eliminování příznaků alergií, jež trápí stále více lidí.

Na první pohled se to může zdát jako nemožné, ale zase tak složité to není. Chce to jen důslednost a také pomocníky, kteří vám úkol usnadní. Například kvalitní parní čističe spolehlivě zajistí dokonalou čistotu varné desky, digestoře i nejmenších spár a rohů. Problém pro ně nepředstavují ani odolné skvrny či mastnota. Velkou výhodou je, že pracují bez použití chemických látek, které by mohly působit dráždivě.

Parní čistič zlikviduje mastnotu, plíseň i bakterie

Parní čistič vypouští horkou páru a ta postupně uvolňuje zašlou špínu a nečistoty i v hůře dostupných místech. Pára kromě odstranění nečistot umí díky vysoké teplotě hubit také plísně a mikroorganismy. Dokáže zničit téměř sto procent bakterií, které se běžně vyskytují v domácnosti. Jednoduché použití i multifukční využití přístroje umožňuje čistit nejrůznější plochy a povrchy. Přístroj efektivně odstraní špínu ze sanity, kuchyně a podlah. Velkou výhodou parních čističů je, že dokáží snadno zlikvidovat i začínající plíseň, která se může vytvořit třeba ze sražené vlhkosti na okně nebo v rozích místnosti. Můžete s ním mýt i okna, využijete ho k čistění nejrůznějších ploch i povrchů, jako jsou dveře, zrcadla, lednice, ale i koberce, matrace, čalounění a další.

Celý článek k přečtení na: https://zena.aktualne.cz/rodina/jak-na-alergeny-v-domacnosti-pomuze-para-a-cisticka-vzduchu/r~35fc5786189311e88b47ac1f6b220ee8/

další zprávy z médií

Nahoru

Facebook Šance Dětem YouTube SanceDetem RSS RSS