Zobrazit menuSkrýt menu

Charitativní projekt Patron dětí je oficiálním neziskovým partnerem karlovarského filmového festivalu

Publikováno: 28. 6. 2019, aktualizováno: 28. 6. 2019 | Zdroj: reflex.cz

Projekt, který pomáhá zdravotně a sociálně znevýhodněným dětem po celé České republice, se letos zúčastní filmového festivalu v Karlových varech jako oficiální neziskový partner. Jeho prezentaci najdou návštěvníci ve stanu projektu Lidé odvedle, kde budou moci dětem přispět na lepší dětství.

„Patrona dětí jsme si jako oficiálního neziskového partnera letošního 54. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary vybrali z několika důvodů. V první řadě se nám líbí, že je to projekt adresný, kde si každý dárce může vybrat konkrétní příběh a dítě, které podpoří. Líbí se nám také to, že umí pomoci i s drobnými, každodenními potřebami, které mohou tolik přispět ke spokojenému dětství a na které se přitom tak často zapomíná,” říká ředitel festivalu Jiří Bartoška.

Patron dětí spojuje lidi, kteří jsou ochotni pomáhat s těmi, co pomoc skutečně potřebují. Prostřednictvím drobných peněžních darů plní malá i velká přání a potřeby dětí z celé České republiky. Vybrané peníze putují na zájmové kroužky, školní obědy i pomůcky, tábory, rehabilitace, kauce na nájemné a mnohé další.

Celý článek najdete zde:

https://www.reflex.cz/clanek/festival-karlovy-vary/96108/charitativni-projekt-patron-deti-je-oficialnim-neziskovym-partnerem-karlovarskeho-filmoveho-festivalu.html

Nahoru

Facebook Šance Dětem YouTube SanceDetem RSS RSS