Zobrazit menuSkrýt menu

Běh pro miminka do dlaně - Praha

Publikováno: 29. 4. 2019, aktualizováno: 29. 4. 2019 | Zdroj: atlasceska.cz

Poběžte, pojďte nebo pojeďte s námi pro miminka do dlaně! V rámci projektu MIMINKA DO DLANĚ pořádá organizace Nedoklubko charitativní běh s cílem upozornit na problematiku předčasného porodu, vyzdvihnout špičkovou úroveň české neonatologie a finančně podpořit konkrétní neonatologická oddělení, která o předčasně narozená miminka pečují.

Běh pro miminka do dlaně hlavního města Prahy

Srdečně vás zveme na naši charitativní akci s názvem Běh pro miminka do dlaně hlavního města Prahy. Akci pořádáme u příležitosti Světového dne rodičů předčasně narozených  dětí (Parents of Preemies Day) ve spolupráci s agenturou Plus Production Prague. Již nyní se můžete těšit na běh na 2 nebo 5 kilometrů,  dětské  závody pro  děti  od 2 do 14 let i naši oblíbenou procházku - letos s názvem Devatero sil, které provází miminka do dlaně. Na procházku se může vydat každý. Prarodiče, rodiče se  dětmi  na kolech, odrážedlech, nebo koloběžce, s kočárkem.

ZÁŠTITU PŘEVZALI:

MUDr. Lumír Kantor, Ph. D. – primář neonatologického oddělení FN Olomouc, senátor PČR, předseda senátního výboru pro zdravotnictví a sociální politiku

Mgr. Milena Johnová – radní hlavního města Prahy pro oblast sociální politiky a zdravotnictví

Mgr. Ondřej Kolář – starosta městské části Praha 6

DĚKUJEME!

PROGRAM:

Mezi 14 a 17:30 hod: PROCHÁZKA PRO RODINY - Devatero sil, které provází miminka do dlaně (cca 2 km, 9 stanovišť)  Každá předem zaregistrovaná rodina získá po absolovování trasy tašku dárků od našich partnerů a naše nové omalovánky. Startovné pro rodinu je jednotné: 350 Kč (pro celou skupinu)Součástí registračního balíčku je také speciální hlasovací purpurové srdíčko v hodnotě 300 Kč, kterými  rodina   podpoří  "své perinatologické centrum", kterému vděčí za život a zdraví svého děťátka. Naší procházky se ale může zúčastnit každý i bez registračního poplatku.

Celý článek najdete zde: https://www.atlasceska.cz/kalendar-akci/beh-pro-miminka-do-dlane-praha-119166

Nahoru

Facebook Šance Dětem YouTube SanceDetem RSS RSS